СТАРТ ДЕКАДИ НАУК У ЛІЦЕЇ

30 вересня в ліцеї розпочалася Декада наук – перший ліцейський етап Всеукраїнських предметних олімпіад. Традиційно в перший день зібралися ті, хто поважає рідну мову, літературні цікавинки і українські традиції. Бажаємо успіху всім учасникам, а їх було немало!

У ЛІЦЕЇ СВЯТО – У НАС ПОСВЯТА!!!

27 вересня у ліцеї пройшло традиційне свято – ПОСВЯТА! Це свято дружби та згуртованості, креативності і таланту!

Учні четвертого курсу дали поради і настанови восьмикласникам на перемоги і розвиток, на досягнення цілей та прагнення нових здобутків! Виступи найстарших ліцеїстів продемонстрували якими творчими і веселими стають колективи під час навчання у ліцеї. Всім запам’яталися мушкетери і запальний брейк від Олени Заремською від фіз-мата, ритмічний танок і чутливі пісні від хім-біо, цікаве відео і гучна пісня від історичного профіля.

Не відставали і першокурсники. Сьогодні вони були дуже схвильовані, але їх виступи отримали аплодисменти глядачів і підтримку старшокурсників. 8-А вразив своєю піснею, 8-Б акторськими талантами, 8-В – танцювальним номером. Молодці!!!

Гучно пролунали слова Клятви ліцеїстів, яку зачитала Курскова Анастасія, учениця 11-А класу, голова НТЛ «ПОТЕНЦІАЛ», переможниця і призерка 3-х обласних олімпіад 2019 року. А гімн ліцею цього річ прозвучав під акомпанемент скрипки «впевнено й велично»…

МИ вітаємо з посвятою 73-х восьмикласників ліцею, весь колектив учнів і вчителів!