Звіт по Благодійному фонду за жовтень 2020 р.

Звіт по Благодійному фонду за жовтень  2020 р.

1. Заправка картриджів 90,00 грн.
2. Зарплата бухгалтера 2500,00 грн.
3. Відрахування у пенсійний фонд 550,00 грн.
4. Послуги банку 14,61 грн.
  Всього 3154,61  грн.

 

Happy Halloween

У ліцеї вже стало доброю традицією відзначати ,,Хеллоуїн” виставкою поробок-символів свята. Кожного року ліцеїсти з великим задоволенням оздоблюють гарбузи цікавими візерунками та з нетерпінням чекають на визначення переможців. Цей рік не став виключенням завдяки учителю англійської мови О.М.Ларіоновій та її учням. Переможців визначило громадське жюрі шляхом голосування. Ми вітаємо Шевченко Артема (8-а), Колчанову Дарину (8-в), Дядькину Уляну (8-в), які стали переможцями цьогоріч. Приз глядацьких симпатій отримав Воронін Кирило.

Happy Halloween

 

Запрошуємо учнів взяти участь у Проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація»

Запрошуємо учнів взяти участь у Проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація»

Метою Проєкту є навчання дітей та підлітків житлово-комунальній грамоті та формування у них навичок енергоощадливої поведінки. Навчання відбувається за допомогою безкоштовної інноваційної онлайн-програми дистанційного навчання.

Участь у Проєкті передбачає опанування дітьми та учнівською молоддю онлайн-курсів за вибором, схвалених МОНУ для використання в навчальних закладах:

 «Основи енергопостачання та енергозбереження» – курс для 6-8 класів, головною метою якого є виховання свідомого і відповідального майбутнього споживача теплової та електричної енергії, який розуміє проблеми енергопостачальних підприємств та підтримує їх своїми діями: зберігає і раціонально використовує теплову та електричну енергію, своєчасно сплачує за отримані послуги;

➢ «Абетка з основ житлово-комунального управління» – курс для 9-11 класів, який формує навички ресурозбереження та раціонального споживання житловокомунальних послуг. Практичний компонент курсу побудований у формі ділової гри «Розумний будинок» – віртуального багатоквартирного будинку, де кожен учень має своє житло і виконує роль співвласника. Цей курс сприяє командній роботі та формуванню свідомого власника житла, який досягає економії енергоресурсів за рахунок реалізації енергоефективних заходів та управління будинком через створення ОСББ.

Учасникам Проєкту доступні такі формати навчання:

самостійний формат опанування учнями 6-8 та 9-11 класів запропонованих навчальних курсів (без залучення вчителів та адміністрації школи).

У межах Проєкту регулярно проводяться різноманітні конкурси які допомагають заощаджувати ресурси та дбати про екологію. Переможці конкурсів, кращі учні та вчителі нагороджуються цінними призами.

Запрошуємо учнів взяти участь у Проєкті, зареєструвавшись за посиланням http://energyschool.org.ua/, та зробити свій внесок в енергонезалежність країни!