З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ-2023

Колектив Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області приєднується до теплих слів привітань учнів 11-в класу з нагоди чудового свята – Дня Вчителя. Щиро зичимо всім вчителям творчої ініціативи, новаторського підходу, творчих рішень, великого ентузіазму та натхнення!

 

Як ти?

«Як ти, брате?» – це волонтерський проєкт. Його мета – навчити всіх охочих допомагати через розмову людям, які отримали травматичний досвід – як військовим, так і цивільним. 
Основа проєкту – посібник, розроблений психотерапевтом і соціальним психологом Антоном Семеновим у співпраці з військовими.
З посібника ви дізнаєтеся, як правильно вести розмову, щоб вона допомогла людині проговорити й осмислити її складний досвід:

● як встановити контакт;

● як і про що розмовляти;

● як реагувати;

● що питати;

● коли потрібно помовчати. 

Посібники безкоштовні. Ви можете завантажити їх на сайті або ж замовити у друкованому вигляді. 

 

 

ЛІЦЕЙ В ТОП-200!

Ліцей багатопрофільний увійшов до 200 кращих закладів України за результатами НТМ-2023 з історії України (107 місце), української мови (137 місце).
ЦЕ СПІЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ НАШИХ УЧИТЕЛІВ ТА ВИПУСКНИКІВ

ТОП-200 ШКІЛ УКРАЇНИ!

НАШ ЛІЦЕЙ, єдиний заклад Луганської області, УВІЙШОВ У ТОП-200 ШКІЛ УКРАЇНИ ЗА ПІДСУМКАМИ НМТ-2023, ПОСІВШИ 191 місце. Крім того, Ліцей багатопрофільний м. Сєвєродонецька очолює рейтингову таблицю навчальних закладів області.
ВІТАЄМО ЛІЦЕЙСЬКУ РОДИНУ З ТАКИМ ЗНАЧНИМ РЕЗУЛЬТАТОМ! ВІН Є СВІДЧЕННЯМ НЕ ТІЛЬКИ ВИСОКОГО РІВНЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ, АЛЕ Й РЕЗУЛЬТАТОМ ТІСНОЇ ВЗАЄМОДІЇ НАШИХ КРЕАТИВНИХ ПЕДАГОГІВ, ПРАЦЕЛЮБНИХ ТА ЦІЛЕСПРЯМОВАНИХ УЧНІВ, І, ЗАВЖДИ ГОТОВИХ ПРИЙТИ НА ДОПОМОГУ, БАТЬКІВ. ПИШАЄМОСЯ НАШОЮ СПІЛЬНОЮ ПЕРЕМОГОЮ!!!

Перший урок в Ліцеї

Перші уроки в Ліцеї сприяли розумінню того, що від сумлінної праці та навчання кожного, усвідомлення себе часткою незламного українського народу залежить майбутнє нашої держави. Де б ми не були, як би ми не почувалися, ми все робимо заради України, заради рідних, заради надії. Нам треба перемога і ми всі наближаємо перемогу, кожний на своєму місці. Діти ділилися своїми планами. обговорювали шляхи подолання стресового стану, створювали проєкти “Наша спільна мрія”, надихнулися бажанням здійснити її. Вшанували пам’ять загиблих захисників України, усвідомлюючи значення історичної пам’яті для українського народу.

 

Зі святом Знань, з новим навчальним роком!

 
Шановні колеги, дорогі батьки, любі діти! З величезним задоволенням вітаємо всіх нас з Днем знань. Другий рік поспіль починаємо навчання в незвичайних умовах, але не втрачаємо віри у світле майбутнє.
1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот. Після спекотних літніх канікул ми, відпочили, набралися нових сил і впевнено приступаємо до нового навчального року.
Серед нас є ті, хто сьогодні вперше приєднається до ліцейської родини. Це 64 наших десятикласників. На вас чекають нові знайомства, цікаві завдання, дружні однокласники, привітні вчителі. Успіхів вам, сил, наполегливості, енергії, добра. Нехай ліцейське життя буде для всіх цікавим і пізнавальним.
1 вересня для випускників — це останнє 1 вересня у віртуальних стінах Ліцею. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля — у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до омріяного ВНЗ. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Прагніть — і у вас усе вийде!
Не менш хвилюючим це свято є для батьків усіх ліцеїстів. Я хочу подякувати Вам за довіру, за те, що попри все залишаєтесь та підтримуєте нас. Нехай діти радують нас гарними оцінками, особистими перемогами, своїми талантами і винахідливістю. А Ліцей докладе всі зусилля, щоб цей навчальний рік запам’ятався тільки яскравими і добрими враженнями.
Вам, шановні колеги, у перший день нового навчального року бажаємо наснаги, творчих здобутків, поваги і вдячності від учнів та батьків за вашу самовіддану працю. Нехай цей рік рахує тільки дні успіху та перемог, невичерпним буде джерело вашого натхнення та цілеспрямованості.
Отож, розпочинаємо відлік часу нового навчального року. Віримо, що спільними зусиллями ми зробимо його яскравим, творчим, насиченим значущими подіями і добрими справами, новими знаннями і новим життєвим досвідом. Нехай для кожного він стане щасливим і неповторним, принесе здоров’я, мир, добробут і спокій на нашу землю.
Зі святом Знань, з новим навчальним роком!