УВАГА! ЛІЦЕЙ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

 
 
Ліцей багатопрофільний запрошує на навчання у 2022-2023 н.р. випускників 9-10-х класів!
Ми організуємо навчальний процес з використанням технологій дистанційного навчання на наступних профілях :
– математичний
– хіміко-біологічний
– історико-правовий 
– гуманітарний
– універсальний
Для вступу треба надіслати на  електронну пошту Ліцею liceysever21@gmail.com  заяву і скан документів про освіту.
За довідками звертатися за тел. 0505717099.
 
 

МОН попередило про ризик співпраці дітей з росією

МОН попередило про ризик співпраці дітей з росією

Міністерство освіти просить педагогів та батьків провести просвітницьку роботу з дітьми щодо зв’язків з окупантами.

Так, у Міносвіти, посилаючись на інформацію від СБУ, навели приклади встановлення контактів із неповнолітніми з м. Харкова, Луганської області тощо.

Встановлення зв’язків окупантів із учнями відбувалось через соціальні мережі та месенджери, у яких діти отримували пропозиції передачі коштів за інформацію про позиції Збройних сил України.

За інформацією МОН, підлітки не встигли передати інформацію ворогу, але наразі розглядається питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності.

«Інформуємо, що в нашій країні покарання за подібні злочини застосовуються до осіб від 16 років, у окремих випадках відповідальність передбачена з 14 років», – зазначили в Міністерстві освіти.

Для попередження виникнення подібних ситуацій у майбутньому у Міносвіти попросили посилити просвітницьку роботу з учнями.

«З огляду на зазначене просимо використати доступні форми комунікацій і провести просвітницьку роботу з учнями закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти щодо кримінальної відповідальності за подібні злочини та акцентувати увагу батьків на їх відповідальності за дії дітей», – наголосили у відомстві.

 

У ЗСУ пояснили, що не можна фотографувати під час воєнного стану

У ЗСУ пояснили, що не можна фотографувати під час воєнного стану

Командування  Збройних сил України звернулося до журналістів, блогерів, а також усіх, хто фотографує війну проти Росії або пише про військові дії.

Відповідно до наказу головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного, у воєнний час засобам масової інформації категорично заборонено висвітлювати:

 • найменування частин і підрозділів, а також їхнє розташування;
 • кількість військових у частинах і підрозділах;
 • кількість озброєння та техніки, їхній стан і місце зберігання;
 • умовні позначки обʼєктів.

Також заборонено висвітлювати будь-яку інформацію про:

 • операції, які проводять або планують;
 • систему охорони та оборони військових частин;
 • наявний захист військового, такий як: озброєння та техніка (крім видимих або очевидно виражених);
 • порядок залучення сил (військових) і засобів (озброєння);
 • збір розвідувальних даних;
 • переміщення та розгортання військ (найменування, кількість, маршрути);
 • військові частини та їхню тактику, методи дій;
 • унікальні операції та спосіб їхнього виконання;
 • ефективність радіоелектронної боротьби противника;
 • відкладені або скасовані операції;
 • зниклий або збитий літак, корабель та операції з пошуку і порятунку;
 • плани безпеки наших військ (дезінформація, маскування, протидія);
 • інформаційно-психологічні операції, які проводять або планують;
 • пропаганду або виправдання широкомасштабної збройної агресії Росії проти України.

УВАГА! ВІДНОВЛЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Відповідно до частини першої статті 9 Закону України «Про освіту», Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.2013 р. № 466, Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 р. № 1115, наказів Міністерства освіти і науки України від 28.03.2022 р. № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», від 01.04.2022 р. № 290 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року», наказу Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА від 08.04.2022 р. № 48, з метою виконання освітніх програм, організації самостійної навчальної діяльності учнів, додаткових консультацій з використанням технологій дистанційного навчання без урахування показників з кількості днів, з 15 квітня 2022 року поновлюється освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади за ДИСТАНЦІЙНОЮ формою навчання.

НАКАЗ від 11.04.2022

УВАГА!

Керуючись Указом Президента Україні від 24.02.2022 р. №  64/2022 «Про введення воєнного стану», відповідно до п.2 р.ІІІ наказу МОНУ від 08.09.2020 р. № 1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання, на виконання наказу Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА «Про організацію освітнього процесу» від 24.02.2022 р. № 39, з метою збереження життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу з 24.02.2022 р. на невизначений термін організован освітній процес  з використанням технологій дистанційного навчання.

Міжнародний день рідної мови

Сьогодні відзначається Міжнародний день рідної мови – свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. Його головна мета – підтримати самобутність та важливість кожної мови та її значення для народу. Без мови нація вмирає! Мова – носій генетичного коду нації, її історичної пам’яті, культурних надбань. Історія свята, на жаль, має дуже трагічний початок. 21 лютого 1952 року в Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову.
Минуло багато років. У жовтні 1999 року на Тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО було запроваджено Міжнародний День рідної мови, що мав стати приводом для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні. Починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначають і в Україні. Говорімо українською, шануймо рідну мову.

ХVІІІ регіональний турнір юних математиків пам`яті І.І. Антипова

Сьогодны, 19.02.2022 рзпочався ХVІІІ регіональний турнір юних математиків пам`яті І.І. Антипова! Організаторами, як завжди, стала кафедра технічних дисциплін, Ліцею багатопрофільного м. Сєвєродонецька Луганської області. Турнір проходить в онлайн-режимі.
Нам дуже приємно, що захоплення математикою перемогло бажання відпочити у вихідний день у 62 юних математиків Рубіжного, Лисичанська, Старобільська, Сватового, Троїцька, Привілля, Сєвєродонецька та Сєвєродонецького району, які розпочали розв’язання цікавих математичних задань. Бажаємо всім успіху та чесної перемоги! Результати турніру будуть оголошені 25.02.2022 р. на сайті Ліцею (http://litsey.sd.ua/)

Розвиток цифрових компетентностей вчителів Ліцею

Сьогодні розвиток цифрової компетентності вчителя є одним із ключових питань освіти, що пов’язані з викликами сучасного інформаційного суспільства та швидкоплинними технічними й технологічними процесами.
У лютому 2022 року Ліцей багатопрофільний міста Сєвєродонецька став учасником проєкту «Розвиток цифрових компетентностей вчителів», який фінансується Міністерством закордонних справ Естонії та впроваджується БФ Восток в партнерстві з естонською організацією MONDO. Наші вчителі розуміють, що вони мають йти в ногу з часом, швидко та ефективно реагувати на виклики ХХІ століття, бути здатними використовувати новітні цифрові засоби, вміти створювати відповідне середовище для своїх учнів, знати шляхи та засоби безпечного поводження в мережі Інтернет, а також уміти захищати особисту інформацію у цифровому просторі. Саме цьому навчають тренерки проекту Світлана Карпенко та Марина Лисенко.

ПЕРЕМОЖЦІ ІНТЕРНЕТ-ТУРУ XVIІІ ТУРНІРУ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ ПАМ’ЯТІ І.І.АНТИПОВА

З 17 по 3січня 2022 року у Ліцеї багатопрофільному міста Сєвєродонецька Луганської області проходив інтернет-тур ХVІІІ математичного турніру  ім.І.І.Антипова для учнів 8-11 класів міста Сєвєродонецька та регіону. 

Вітаємо переможців!

8_клас_заочний_тур_протокол_призерів

9_клас_заочний_тур_протокол_призерів

10_клас_заочний_тур_протокол_призерів

11_клас_заочний_тур_протокол_призерів

Ми – українці!

Сьогодні колектив Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька відзначив День єдності. Для того, щоб бути єдиними, не обов’язково знаходитися в одному приміщенні. Дух єднання згуртував учителів та учнів навіть у віртуальному просторі. Сьогодні ще раз відчули, що ми УКРАЇНЦІ, що з гордістю говоримо про свою національну приналежність, що виконуємо гімн, поклавши руку на серце. Ми – українці! Нас чекає велике майбутнє! Це бачимо в очах наших вихованців! Відчути себе єдиним цілим можливо і на відстані, бо ми – родина!