Сьогодні, 29 травня, у нашому Ліцеї пролунав особливий дзвоник — Останній дзвоник 2026 року! Цей день завжди поєднує в собі світлу радість, легкий смуток та неймовірне тепло, але цьогоріч свято було по-особливому урочистим і невимовно щемливим.
Ще один непростий, викликовий навчальний рік добігає кінця. Рік, який ми знову пройшли разом, попри будь-які відстані, доводячи, що для справжньої ліцейної родини немає кордонів. Ми тримали стрій, навчалися, підтримували одне одного та ставали сильнішими.
Наша гордість та надія
Ми щиро пишаємося кожним нашим учнем! Вашою стійкістю, вашим прагненням до знань та вашими посмішками на екранах моніторів.
Низький уклін нашим випускникам! Ви — особливе покоління. Розумні, сміливі, талановиті. Ви вдо зірок!»
Дякуємо вчителям та батькам за залізну витримку, віру та спільну працю заради наших дітей.
Ми твердо віримо у щасливе майбутнє наших випускників, у їхній успіх та в нашу спільну Перемогу. Нехай цей крок у доросле життя буде сміливим, а крила — міцними!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та завершити цей навчальний рік!
Зі святом, рідний ліцею! Гарного й безпечного літнього відпочинку усім нам!
