Пам’ятай про Крути…

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти чисельного ворога.
Ліцеїсти 10 класу універсального профілю підготували матеріали для освітлення цієї героїчної події з історії України
.

Пам’ять жертв Голокосту

Сьогодні увесь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту, що став однією з найстрашніших сторінок в історії людства. Під час Другої світової війни 6 мільйонів євреїв стали жертвами нацистської політики, що передбачала знищення народів і груп, які нацисти вважали «загрозою» або «неповноцінними». Близько 1,5 мільйона з них були вихідці з території сучасної України.
Одинадцятикласники філологічного профілю підготували інформаційний пост, щоб нагадати про злочини нацистів. Бо пасивна памʼять про злочини геноциду не є запобіжником від їхнього повторення.
Пам’ятаємо, щоб не допустити повторення!

Вітаємо!!!

Вітаємо Єву Римар, ліцеїстку 11 класу, хіміко-біологічного профілю, з призовим місцем під час захисту наукової роботи на міському конкурсі МАН! Бажаємо успіхів на обласному етапі!!!

Наша єдність – наша зброя

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42. Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.

До Дня Соборності ліцеїсти підготували фото виставку своїх робіт, які оспівують красу нашої Батьківщини.

В єдності наша сила

З 1990 року 22 січня в Україні існує традиція створювати “живі ланцюги” (“Українські хвилі”) на честь Дня Соборності України. Ліцейська родина підтримала цю традицію і створила віртуальний ланцюг “В єдності наша сила”. Де б ми не були сьогодні, але всіх нас єднає любов до УКРАЇНИ!