Підсумки інтелектуально-розважальної онлайн-гри “Гуманітарна карусель-2024”

Сьогодні, 1 квітня 2024 року, Ліцей багатопрофільний запросив на онлайн-зустріч учасників ХVІ відкритої інтелектуально-розважальної онлайн-гри “Гуманітарна карусель-2024”. Цьогоріч Карусель “закружляла” 102 учасника з усієї України та закордоння. Результати учнів приголомшливі: 15 призерів, 38 “зіркових” та “результативних” гравців, які на етапах гри отримали 73 грамоти та подарунки від БФ “СХІД-SOS”. Діти побажали організаторам зустрітися через рік, у 2025 році на ХVІІ грі.

Гуманітарна карусель-2024

23 березня 2024 року для всіх учнів 8-11 класів, які захоплюються вивченням рідної історії, української та англійської мов, пройшла відкрита онлайн-гра «Гуманітарна карусель-2024». Цьогоріч вона об’єднала 102 знавці гуманітарних дисциплін з різних куточків України (Черкаської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Чернівецької областей), Словаччини та Німеччини. Ми готували її як подорож до глибин історії та культури нашого народу, тому тему обрали саме «Тіні незабутих предків» (на честь 60-річного ювілею фільму «Тіні забутих предків» режисера Сергія Параджанова). А гаслом гри стали слова неперевершеної Ліни Костенко: «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер! Україна – це ексклюзив!». Наші учасники довели, що українці – це супергерої, бо натхненно й завзято виконували завдання, незважаючи на блекаути й обстріли. Ми щиро вдячні дітям та їхнім наставникам за підготовку й мотивацію на участь у нашій грі. Нагородження відбудеться 1.04.2024.

Гуманітарна карусель 2024

Кафедра гуманітарних дисциплін Ліцею багатопрофільного запрошує учнів 8-11 класів взяти участь у захоплюючій та пізнавальній грі “Гуманітарна карусель”!

Що це?

“Гуманітарна карусель” – це інтерактивна гра, яка допоможе поглибити знання з історії, української та англійської мов, літератури, мистецтва та інших гуманітарних дисциплін.

РЕЄСТРАЦІЯ ВЖЕ ПОЧАЛАСЯ і триватиме до 22.03.24 за посиланням https://forms.gle/uYLQLj3kPtPzbC9d6

Гуманітарна карусель-2023. Підсумки

“Кружля Земля, немов в дитинстві карусель”… Попри всі негаразди, вже XV гра «Гуманітарна карусель» зібрала гуманітаріїв під віртуальним дахом Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька. Цього року з нами у подорож Україною вирушили 48 учнів 7-11 класів 16 навчальних закладів 5 міст (Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рені, Новоднестровська, Пушен) з 2 країн Європи (України та Словакії).
П’ятнадцята гра відбулася. Укотре вона об’єднала допитливих, творчих, кмітливих і стала маленьким святом, на якому немає переможених. “Гуманітарна карусель” – це подорож до джерел історії та філології, це можливість, граючись, торкнутися одвічних істин, краси й мудрості традицій, вишуканості слова, збагатити свою скарбницю знань. А підсумки довели, що попри всі реалії сьогодення зростає покоління тих, кому стати майбутнім України, любити, плекати, берегти все, що робить нас причетними до великої нації.

МИ ПИШАЄМОСЯ результатами: І м. – СОФІЯ ВІНОКУРОВА, яка здобула абсолютну перемогу (59,5 з 60 балів), учениця 8 класу ЗЗСО № 8 м. Сєвєродонецька, ДАР’Я РУЗАНОВА, 11 клас, Ліцей багатопрофільний м. Сєвєродонецька. ІІ м – СОФІЯ МАСЛОВА, учениця 8 класу гімназії № 7 м. Сєвєродонецька, ІРИНА ТКАЧЕНКО, учениця 9 класу ЗЗСО № 8 м. Сєвєродонецька, БОГДАН ГОСТІЧКО, учень 10 класу Ліцею багатопрофільного м. Сєвєродонецька. ІІІ м – АНАСТАСІЯ КОРТЄВА, учениця 9 класу ЗЗСО № 12 м. Сєвєродонецька, АЛІНА ШИРЯЄВА, учениця 11 класу Ліцею багатопрофільного м. Сєвєродонецька, АРІНА ГРИНЬОВА, учениця 11 класу Ліцею багатопрофільного м. Сєвєродонецька. На кожному з шести етапів гри були свої переможці – кращі гравці. Найбільше нагород отримав МИКИТА КИРГИРЯ, учень 9 класу ЗЗСО № 18, він став кращим на етапах «Жінки, які прославляли Україну», «Glory to Ukraine», «Українське знати модно».
XV гра відбулася! Спогади, враження, думки, ідеї про неї збереже назавжди Google. Адже, варто забити у пошуку “Гуманітарна карусель”, як відповідь про ліцейський конкурс з’являється миттєво! “Гуманітарна карусель” завершена. Чекаемо на зустріч через рік. Бо то є справжній бренд – “Гуманітарна карусель”!

ГУМАНІТАРНА КАРУСЕЛЬ-2023. СТАРТ!

ШАНОВНИЙ ДРУЖЕ!

Ми вітаємо тебе як учасника відкритої  ХV інтелектуально-розважальної онлайн-гри!

Сьогодні ти отримав можливість долучитися до подорожі сторінками історії, традицій та культури нашої країни.

Hi guys!

Welcome to our quiz. Today we invite you to talk in English about our  Motherland, about Ukraine! As Taras Shevchenko said “Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…”

Ти маєш можливість пройти всі етапи “Гуманітарної каруселі” і стати переможцем всієї гри. А можеш стати переможцем певного етапу.

 Щоб досягти успіху не забувай правила:

  1. Приступаючи до виконання завдання, обов’язково підписуй свою роботу (прізвище та ім’я, які вказано під час реєстрації)
  2. Уважно читай завдання. Не поспішай з відповідями. Але обов’язково відповідай на кожне питання.
  3. Слідкуй за часом. Для виконання кожного завдання відведено 15 хв. Термін проходження всіх етапів з 10.00 до 22.00.
  4. У тебе є тільки одна спроба для проходження одного етапу.
  5. Після проходження всіх етапів пропонуємо дати відповіді на анкету-опитування. Ваші відповіді дуже цінні для нас. Ми врахуємо кожну вашу пропозицію. https://forms.gle/EmhsTP6b4CjXemPp6
  6. ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ, 26.03.2023 ТИ ОТРИМАЄШ ПОСИЛАННЯ.
  7. РЕЗУЛЬТАТИ ГРИ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ НА САЙТІ ЛІЦЕЮ 03.2023 http://litsey.sd.ua/
  8. НАГОРОДЖЕННЯ ВІДБУДЕТЬСЯ УРОЧИСТО В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ. ЗАПРОШЕННЯ ВИ ОТРИМАЄТЕ НА ПОШТИ.

ЕТАПИ

“ГУМАНІТАРНОЇ КАРУСЕЛІ-2023”

НАЗВА ПОСИЛАННЯ
“ЖІНКИ, ЯКІ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ УКРАЇНУ” https://wordwall.net/play/54040/887/959

Glory To Ukraine

https://vseosvita.ua/test/start/yup812
“Українське знати модно” https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=3223557
“Архітектурні перлини України” https://wordwall.net/play/54085/036/8362
“Таємниці народних скарбів” https://app.wizer.me/learn/T074D8
«Переспіви народних пісень на сучасний лад – трендом українських виконавців» https://vseosvita.ua/test/start/cvq387

 

З повагою,

Оргкомітет гри

ГУМАНІТАРНА КАРУСЕЛЬ-2023

До уваги учнів 8-11 класів!

ДЛЯ ВСІХ, КОМУ ПОДОБАЮТЬСЯ ІСТОРІЯ ТА ЛІТЕРАТУРА, МОВИ ТА МИСТЕЦТВО 25.03.2023 з 10.00 до 22.00 буде проведена XV відкрита інтелектуально-розважальна онлайн гра “ГУМАНІТАРНА КАРУСЕЛЬ-2023” ДЛЯ ПРИЄДНАННЯ ДО ГРИ ТРЕБА ДО 23.03 ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ ЗА ПОСИЛАННЯМ

За підсумками «Гуманітарної каруселі-2021»

 

20.03.2021 року, у перший день весняних канікул, учителі гуманітарної кафедри Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею запросили учнів регіону взяти участь у розважально-інтелектуальній грі. Вже в 14 раз поспіль ця гра збирала учнів, які зацікавлені поглибленим вивченням історії, літератури та мов. Читати далі

20.03.2021 – старт ХІV регіоналної інтелектуально-розважальної он-лайн гри «Гуманітарна карусель-2021»

20.03.2021 – старт

ХІV регіоналної інтелектуально-розважальної

он-лайн гри «Гуманітарна карусель-2021»

У зв’язку із великою кількістю зареєстрованих на участь у грі, щоб запобігти перенавантаженню інтернет-платформ, ми розділили всіх учасників на ТРИ групи (про це вказано в листах-інструкціях, які були надіслані на особисті e-mail). Пропонуємо кожному учаснику проходити всі етапи гри згідно номеру Маршрутного листу, вказаному в інструкції. По завершенню гри прохання залишити свої враження і пропозиції для організаторів ТУТ.

Результати гри будуть оприлюднені на сайті 22.03.2021

БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ ПІД ЧАС ГРИ!!!

ГУМАНІТАРНА КАРУСЕЛЬ -2021

Увага всім, хто цікавиться історією й літературами, мовами й правознавством!

20 березня 2021 р., в режимі он-лайн з 11.00. до 13.00  (згідно Маршрутного листу)

в Сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї відбудиться  ХІV регіональна інтелектуально-розважальна гра «Гуманітарна карусель-2021» за темою «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами!» (за І.Багряним), присвяченої 30 річчю незалежності України.

Положення 2021

Реєстрація відбувається до 19 березня 2021 р. за посиланням https://forms.gle/gQW8BJtUdVhjToRD6