Привітання призерів і переможців ХХ математичного турніру пам’яті Антипова

Сьогодні, 14 березня 2024 року, відбулося урочисте привітання призерів і переможців ХХ математичного турніру пам’яті Антипова. У цей день у світі та Україні відзначають  чотири важливі події, які символізують різноманітні аспекти нашого життя. Міжнародний день математики нагадує нам про важливість науки та розуму, День числа Пі – про постійний розвиток і дослідження, Міжнародний день запитань – про пошук знань та критичне мислення, а День українського добровольця – про самовіддану службу та героїзм. Ось чому саме 14 березня ми вітали юних математиків, які не тільки заявили про свою любов до математики, а й змогли довести, що математика – це мистецтво!
Ось і цей турнір стає вже історією. Двадцятий за роки існування ліцею, другий – не в його рідних стінах. Дуже сумно, що немає можливості бути там, де ти хочеш, але саме зараз ми зрозуміли, що головне – не стіни, а люди, які захоплені спільною ідеєю, які разом захоплені улюбленою справою. Ми вдячні за підтримку нашим партнерам: Управлінню освіти міста Сєвєродонецька та БФ «СХІД-SOS».
А 93 дитини, які цьогоріч брали участь у змаганнях, в черговий раз підтвердили саме те, що турнір – не просто змагання, а, дійсно, свято математики. Приємно, що турнір є “своїм” для багатьох учасників із різних куточків нашої країни і збирає друзів, щоб відчути подих рідного міста, доторкнутися до того, що було таким знайомим. Дуже приємно, що є й ті, хто не має відношення до нашого міста, а випадково дізнався про турнір і захотів взяти участь у ньому, перевірити свої знання з математики.
Ми вдячні всім учасникам, що приєдналися до нас 2 березня і намагалися чесно довести, хто з них сильніший! Ми щиро вітаємо тих, хто своїми оригінальними ідеями, цікавими розв’язками, нестандартними підходами отримали правильні відповіді і посіли призові місця. Діти, ми пишаємося вами і розуміємо, що саме Ви, наполегливі та креативні, будете рушити науку вперед! І хоч зараз не найкращі часи для її розвитку, ви втілюєте надію, що все у нас буде добре! Ви – майбутнє України! Мирної, незалежної, сильної!!!
Прощавай, 20 турнір, до зустрічі  – 21!!!

УВАГА! Реєстрація для участі у ХХ (ювілейному) математичному турнірі пам’яті І.Антипова

Шановні вчителі, батьки та учні! ВАЖЛИВА НОВИНА! Запрошуємо на реєстрацію для участі у ХХ (ювілейному) математичному турнірі пам’яті І.Антипова.
Посилання на реєстрацію

ВІВАТ, ТУРНІРУ ПАМ’ЯТІ І.АНТИПОВА

НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ ХІХ ВІДКРИТОГО ОНЛАЙН-ТУРНІРУ ПАМ’ЯТІ І.АНТИПОВА

23 лютого 2022 року… Ми втомлені, але задоволені – підведено підсумки 18 турніру пам’яті І.І. Антипова. Все – завтра нагородження! А завтра була війна… яка, нажаль, триває й досі. Цей рік змінив кожного з нас, але ми витримали. Ми вагалися, чи варто проводити турнір цього року, чи доречно це зараз, чи є він сьогодні цікавим для дітей… Але участь 85 дітей різних куточків України і Європи впевнено каже про те, що ми зробили правильно, і традиційно, вже в 19 раз, турнір відбувся. ХІХ турнір цьогоріч відрізнявся і від традиційних (І-ХVІІ), коли в очному форматі розв’язувалися й розбиралися конкурсні завдання, і від «ковідного» ХVІІІ, коли змагання відбувалося в дистанційному режимі. ХІХ турнір 2023 року став відкритім фізико-математичним турніром, який проходив у два конкурсних дня 27-28.02.2023 року в онлайн-режимі, щоб забезпечити дотримання всіх безпекових умов для учасників. Бо ХІХ – особливий…. Він об’єднав учнів 8-11 класів, які навчаються у закладах Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Києву, Рівно, Волині, Тернополю, Польщі та Чехії. 20 учнів взяли участь в обох конкурсних днях.
13 березня 2023 року вчителі Ліцею багатопрофільного запросили призерів турніру на онлайн-нагородження, щиро привітаємо усіх учасників турніру. Лунали побажання здоров’я, миру, творчої наснаги та задоволення від власного розвитку. Ми вдячні кожній дитині, яка попри усі складнощі цього часу, не втратила любов до математики та фізики, й знайшла час та можливість перевірити себе в цьому змаганні. Навіть відстань не стала перешкодою, і, хоча б віртуально, але турнір поєднав своїх прихильників із різних куточків як нашої країни, так і майже усього світу. Ми щиро бажаємо усім нам мирного неба над головою та вільної української землі під ногами! До зустрічі на ХХ турнірі!❤️

 

ДЛЯ ВСІХ, ХТО ЗАХОПЛЮЄТЬСЯ ВИВЧЕННЯМ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ!

ДЛЯ ВСІХ, ХТО ЗАХОПЛЮЄТЬСЯ ВИВЧЕННЯМ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ!

Ліцей запрошує ВАС взяти участь у ХІХ математичному турнірі пам’яті І.І.Антипова, який проводиться для учнів 8-11 класів.

ЦІКАВА НОВИНА: цьогоріч ми пропонуємо два турнірних дні 27.02.2023 – турнір з ФІЗИКИ, 28.02.2023 – турнір з МАТЕМАТИКИ. Це дає вам можливість: 1) взяти участь за бажанням або в одному з двох предметів, або у двох предметах водночас; 2) взяти участь в турнірі у відносно безпечний для вас час; 3) бути учасником турніру, не прив’язуючись до ліцею територіально. Переможці з кожного предмету будуть визначатися окремо. Завдання кожного дня буде виставлено о 15.00 за київським часом, і роботи приймаються до 23.59 того ж дня. Сподіваємося, що реалії сьогодення дадуть нам змогу провести турнір і ми з радістю побачимо усіх бажаючих.
Реєстрація розпочалася за посиланням https://forms.gle/pjkBE3vMvPKtFk6Q8
Посилання на завдання учасники отримають 27.02 та 28.02 на сайті ліцею http://litsey.sd.ua/

Положення про турнір 2023

ПОЯСНЕННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТУРНІРУ
Будемо раді вітати всіх небайдужих і зацікавлених. Нагороди вже чекають на переможців.

ХVIII турнір пам’яті І.І. Антипова

19 лютого 2022 року ми в черговий, вже у ВІСІМНАДЦЯТИЙ раз, провели турнір пам’яті І.І. Антипова.

Нажаль, повномасштабне вторгнення РФ до нашої країни не дало нам змоги підвести підсумки та нагородити призерів вчасно. Але зараз ми маємо можливість це виправити. Ми щиро вітаємо усіх учасників турніру, бажаємо вам здоров’я, миру, творчої наснаги та задоволення від власного розвитку. Ми дуже сподіваємося на зустріч наступного року і запрошуємо усіх Вас на XIX турнір в нашу мирну незалежну Україну!

❤️💛💙

ПЕРЕМОЖЦІ ІНТЕРНЕТ-ТУРУ XVIІІ ТУРНІРУ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ ПАМ’ЯТІ І.І.АНТИПОВА

З 17 по 3січня 2022 року у Ліцеї багатопрофільному міста Сєвєродонецька Луганської області проходив інтернет-тур ХVІІІ математичного турніру  ім.І.І.Антипова для учнів 8-11 класів міста Сєвєродонецька та регіону. 

Вітаємо переможців!

8_клас_заочний_тур_протокол_призерів

9_клас_заочний_тур_протокол_призерів

10_клас_заочний_тур_протокол_призерів

11_клас_заочний_тур_протокол_призерів

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ МАТЕМАТИЧНОГО ТУРНІРУ ПАМ’ЯТІ І.І.АНТИПОВА!

ШАНОВНІ  УЧАСНИКИ,    У В А Г А !

Запрошуємо Вас на відкриття турніру пам’яті І.І.Антипова:

 

Тема: Конкурс ім.І.І.Антипов 8 клас 
Час: 19 лютого 2022 10:20 AM Киів Підключитися до конференції Zoom https://zoom.us/j/92564768131?pwd=SWpRTnRLWGM3ZnFtRDFPS2lUODZadz09Ідентифікатор конференції: 925 6476 8131
Код доступа: zSV3S6 
Тема: Конкурс ім.І.І.Антипов 9 клас

Час: 19 лютого 2022 10:20 AM Киів Підключитися до конференції Zoom

https://us04web.zoom.us/j/71779531841?pwd=2hvcTQ4MGygDzxNUUfpzTy2b-xZkx1.1

Ідентифікатор конференції: 717 7953 1841
Passcode: W4tD5S

Тема: Конкурс ім.І.І.Антипов 10 клас

Час: 19 лютого 2022 10:20 AM Киів Підключитися до конференції Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74679538891?pwd=LCdWO0DZG5HLyjXjMtiZPDGHT01S4L.1

Ідентифікатор конференції: 746 7953 8891
Код доступа: kQGC08

Тема: Конкурс ім.І.І.Антипов 11 клас
Час: 19 лютого 2022 10:20 AM Киів Підключитися до конференції Zoom https://us04web.zoom.us/j/71454667378?pwd=16kL5lzcmuh71MsvJ6TO_1WSCAh_bI.1Ідентифікатор конференції: 714 5466 7378
Код доступа: wpXm15

Завдання турніру будуть виставлені 19.02.2022 р. в 10.00 на сторінці гугл-классу та на сайті ліцею під номером класу, завдання якого ви збираєтеся розв`язувати.

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Роботу виконуєте на аркушах, обов’язково підписуєте (титульний аркуш: ПІБ учасника, клас і назва навчального закладу, в якому навчаєтесь, населений пункт і телефон для зв’язку), фотографуєте кожний аркуш із розв’язками і відправляєте нам на перевірку в гугл-класі або на пошту liceysever@gmail.com до 12.30 години! 

Роботи надіслані після визначеного строку перевірятися не будуть!

Положення про турнір 2022

Оргкомітет турніру