Як побороти напруження і тривожність напередодні та під час НМТ

Шановні одинадцятикласники.

Однією з типових «обов’язкових» стресових ситуацій кожного учня є страх перед іспитом. Тією чи іншою мірою його переживають майже всі люди. Під час війни, коли психіка й без того «розгойдана» постійними стресами, цей страх може стати надмірним, таким, з яким не впоратися без спеціальної підготовки. Пропонуємо вашій увазі практичні рекомендації, які допоможуть вам подолати стрес та успішно здати НМТ.

Педагогічний потенціал штучного інтелекту: ідеї та інструменти для повсякденної роботи

Сьогодні, 26.02.2024 р., учителі Ліцею взяли участь у методичному семінарі з теми “Педагогічний потенціал штучного інтелекту: ідеї та інструменти для повсякденної роботи”, якій провів Іван Іванов, засновник освітньої платформи для педагогів “УМІТИ”. Ми вдячні Івану за дуже цікаву інформацію щодо інструментів ШІ, які можуть збагатити уроки наших вчителів.

26.08.2022 року в Ліцеї відбулася традиційна серпнева педагогічна рада

26.08.2022 року в Ліцеї відбулася традиційна серпнева педагогічна рада, під час якої колектив проаналізував свою роботу за 2021-2022 н.р. та оцінив її як “задовільну”. Аналіз минуло річних надбань і прорахунків створив умови для обговорення питань щодо підготовки якісної освітньої й виховної діяльності колективу в умовах війни та роботи у дистанційному режимі.

ЛІЦЕЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ГОТОВИЙ ДО РОБОТИ В НОВИХ УМОВАХ, МИ ГІДНО РЕАГУЄМО НА ВИКЛИКИ. МИ ЧЕКАЄМО НА СВОЇХ УЧНІВ ВЖЕ 29.08.22 НА ПЕРЕКЛИЧЦІ!

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!❤️💛💙

ZOOM на допомозі підготовки інтерактивних уроків у дистанційному режимі

Сьогодні, 24.08.22, пройшов в онлайн семінар-практикум “ZOOM на допомозі підготовки інтерактивних уроків у дистанційному режимі”, під час якого Майя Романівна Рибнікова надала ґрунтовні рекомендації щодо використання платформи. Ольга Михайлівна Ларіонова, Наталія Віталіївна Міхнєвська та Наталія Василівна Колосова поділилися своїми напрацюваннями, які стануть у нагоді всьому колективу.