Привітання призерів і переможців ХХ математичного турніру пам’яті Антипова

Сьогодні, 14 березня 2024 року, відбулося урочисте привітання призерів і переможців ХХ математичного турніру пам’яті Антипова. У цей день у світі та Україні відзначають  чотири важливі події, які символізують різноманітні аспекти нашого життя. Міжнародний день математики нагадує нам про важливість науки та розуму, День числа Пі – про постійний розвиток і дослідження, Міжнародний день запитань – про пошук знань та критичне мислення, а День українського добровольця – про самовіддану службу та героїзм. Ось чому саме 14 березня ми вітали юних математиків, які не тільки заявили про свою любов до математики, а й змогли довести, що математика – це мистецтво!
Ось і цей турнір стає вже історією. Двадцятий за роки існування ліцею, другий – не в його рідних стінах. Дуже сумно, що немає можливості бути там, де ти хочеш, але саме зараз ми зрозуміли, що головне – не стіни, а люди, які захоплені спільною ідеєю, які разом захоплені улюбленою справою. Ми вдячні за підтримку нашим партнерам: Управлінню освіти міста Сєвєродонецька та БФ «СХІД-SOS».
А 93 дитини, які цьогоріч брали участь у змаганнях, в черговий раз підтвердили саме те, що турнір – не просто змагання, а, дійсно, свято математики. Приємно, що турнір є “своїм” для багатьох учасників із різних куточків нашої країни і збирає друзів, щоб відчути подих рідного міста, доторкнутися до того, що було таким знайомим. Дуже приємно, що є й ті, хто не має відношення до нашого міста, а випадково дізнався про турнір і захотів взяти участь у ньому, перевірити свої знання з математики.
Ми вдячні всім учасникам, що приєдналися до нас 2 березня і намагалися чесно довести, хто з них сильніший! Ми щиро вітаємо тих, хто своїми оригінальними ідеями, цікавими розв’язками, нестандартними підходами отримали правильні відповіді і посіли призові місця. Діти, ми пишаємося вами і розуміємо, що саме Ви, наполегливі та креативні, будете рушити науку вперед! І хоч зараз не найкращі часи для її розвитку, ви втілюєте надію, що все у нас буде добре! Ви – майбутнє України! Мирної, незалежної, сильної!!!
Прощавай, 20 турнір, до зустрічі  – 21!!!