Раді привітати ліцеїстів-дипломантів республіканської олімпіади з математики Катерину Танцуру (10-А) та Микиту Репетуху (11-А), які у складі команди гідно представляли Луганську область на змаганнях в Ужгороді.
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/03/434385804_929013779140231_6719960199105246246_n.jpg)
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/03/434198576_929013959140213_3700455729066287083_n.jpg)
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/03/434195330_929014049140204_8985663376619458403_n.jpg)
Раді привітати ліцеїстів-дипломантів республіканської олімпіади з математики Катерину Танцуру (10-А) та Микиту Репетуху (11-А), які у складі команди гідно представляли Луганську область на змаганнях в Ужгороді.