В межах Тижня безпеки дорожнього руху, присвяченого питанням безпеки на дорогах, в 10-х класах Ліцею пройшли онлайн-квести “Безпечна дорога додому”. Цікаві завдання змагальний дух не залишив жодного учасника байдужим.
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/05/lrNYBHqM34cBXEAZTZzVlmGrY0ZUKaTW.jpg)
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/05/oOl2rxUTyvQt8EKkbu-7PUtHARCopR_v.jpg)
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/05/VX4_A6IzFTaMxwaAmvo5hMA6AB9IuPag.jpg)
В межах Тижня безпеки дорожнього руху, присвяченого питанням безпеки на дорогах, в 10-х класах Ліцею пройшли онлайн-квести “Безпечна дорога додому”. Цікаві завдання змагальний дух не залишив жодного учасника байдужим.