Педагогічний досвід: презентація результатів

29 березня 2024 року у Ліцеї багатопрофільному відбулася педрада-презентація “Педагогічний досвід: презентація результатів”, під час якої вчителі, які проходили атестацію у 2023-2024 н.р. презентували свої методичні портфоліо як звіт за 5 років творчої, кропіткої, сповненої креативу і безмірної поваги до дітей, роботи.
МИ ЩИРО ВІТАЄМО Литвиненко Л.Г., Колосову Н.В і Яворську М.А. з черговою сходинкою на шляху педагогічного успіху!!! Бажаємо не зупинятися на досягненому!!!!!

ВІТАЄМО!

Раді привітати ліцеїстів-дипломантів республіканської олімпіади з математики Катерину Танцуру (10-А) та Микиту Репетуху (11-А), які у складі команди гідно представляли Луганську область на змаганнях в Ужгороді.

Вітаємо! Пишаємося!

Ліцейська родина з радістю вітає Івана Кривошею, учня 11 класу хіміко-біологічного профілю, та його наставника Лілію Михайлівну Мішину з призовим місцем на республіканській олімпіаді з хімії!!!

Це досягнення результат талановитості, цілеспрямованості та працездатності Івана й підтримки та і підготовки у співпраці з вчителем.

Ми пишаємося вашими неймовірними досягненнями! Бажаємо вам подальших успіхів, нових здобутків і безмежного натхнення у вашому подальшому навчанні!

Гуманітарна карусель-2024

23 березня 2024 року для всіх учнів 8-11 класів, які захоплюються вивченням рідної історії, української та англійської мов, пройшла відкрита онлайн-гра «Гуманітарна карусель-2024». Цьогоріч вона об’єднала 102 знавці гуманітарних дисциплін з різних куточків України (Черкаської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Чернівецької областей), Словаччини та Німеччини. Ми готували її як подорож до глибин історії та культури нашого народу, тому тему обрали саме «Тіні незабутих предків» (на честь 60-річного ювілею фільму «Тіні забутих предків» режисера Сергія Параджанова). А гаслом гри стали слова неперевершеної Ліни Костенко: «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер! Україна – це ексклюзив!». Наші учасники довели, що українці – це супергерої, бо натхненно й завзято виконували завдання, незважаючи на блекаути й обстріли. Ми щиро вдячні дітям та їхнім наставникам за підготовку й мотивацію на участь у нашій грі. Нагородження відбудеться 1.04.2024.

Привітання призерів і переможців ХХ математичного турніру пам’яті Антипова

Сьогодні, 14 березня 2024 року, відбулося урочисте привітання призерів і переможців ХХ математичного турніру пам’яті Антипова. У цей день у світі та Україні відзначають  чотири важливі події, які символізують різноманітні аспекти нашого життя. Міжнародний день математики нагадує нам про важливість науки та розуму, День числа Пі – про постійний розвиток і дослідження, Міжнародний день запитань – про пошук знань та критичне мислення, а День українського добровольця – про самовіддану службу та героїзм. Ось чому саме 14 березня ми вітали юних математиків, які не тільки заявили про свою любов до математики, а й змогли довести, що математика – це мистецтво!
Ось і цей турнір стає вже історією. Двадцятий за роки існування ліцею, другий – не в його рідних стінах. Дуже сумно, що немає можливості бути там, де ти хочеш, але саме зараз ми зрозуміли, що головне – не стіни, а люди, які захоплені спільною ідеєю, які разом захоплені улюбленою справою. Ми вдячні за підтримку нашим партнерам: Управлінню освіти міста Сєвєродонецька та БФ «СХІД-SOS».
А 93 дитини, які цьогоріч брали участь у змаганнях, в черговий раз підтвердили саме те, що турнір – не просто змагання, а, дійсно, свято математики. Приємно, що турнір є “своїм” для багатьох учасників із різних куточків нашої країни і збирає друзів, щоб відчути подих рідного міста, доторкнутися до того, що було таким знайомим. Дуже приємно, що є й ті, хто не має відношення до нашого міста, а випадково дізнався про турнір і захотів взяти участь у ньому, перевірити свої знання з математики.
Ми вдячні всім учасникам, що приєдналися до нас 2 березня і намагалися чесно довести, хто з них сильніший! Ми щиро вітаємо тих, хто своїми оригінальними ідеями, цікавими розв’язками, нестандартними підходами отримали правильні відповіді і посіли призові місця. Діти, ми пишаємося вами і розуміємо, що саме Ви, наполегливі та креативні, будете рушити науку вперед! І хоч зараз не найкращі часи для її розвитку, ви втілюєте надію, що все у нас буде добре! Ви – майбутнє України! Мирної, незалежної, сильної!!!
Прощавай, 20 турнір, до зустрічі  – 21!!!

Підведені підсумки загальноліцейської вікторини “Величний пророк”

Підведені підсумки загальноліцейської вікторини “Величний пророк”, яка була проведена з нагоди 210 ювілею з дня народження Т.Г.Шевченка. Вітаємо знавців життя і творчості нашого Пророка.

Поетична нива 2024

До Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді проведено щорічний міський творчий конкурс «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка. Серед конкурсантів була і наша ліцеїстка Софія Батурина (11-Г).

триває онлайн-вікторина

У Ліцеї багатопрофільному триває онлайн-вікторина, присвячена життю і творчості великого українського поета та художника Тараса Шевченка “Величний пророк”. Наприкінці дня будуть підведено підсумки.