День здоров’я у ліцеї

    

7 вересня у ліцеї традиційно пройшов День здоров’я. У цей день ліцеїсти 8-9-х класів мали можливість проявити себе у  спортивних та інтелектуальних розвагах, показати свою спритність та кмітливість. Команди проходили квест: відгадували назви лікарських рослин, значення спортивних фразеологізмів, мелодії та загадки, складали порядок розташування внутрішніх органів людини, зіставляли фото українських спортсменів з видами спорту, змагалися в естафетах, тренувалися надягати протигаз.

      Оскільки в кожних змаганнях повинен бути переможець, у нас вони теж є. Серед учнів 8-х класів стала команда 8-Б (кл. керівник Пінаєва Т.С.), а серед 9-х – команда 9-А (класний керівник Литвиненко Л.Г.).

    Але найголовніше –всі учасники отримали море емоцій та позитиву!

СТАРТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИХ ПЕРЕРВ

 

Сьогодні, 5 вересня, під час великої перерви відбулося народження нової ліцейської «родзинки» – інтелектуально–розважальних перерв. Такий сюрприз ліцеїстам підготували учні 11 класу фізико-математичного профілю. Чергова група 11-А на чолі з її лідером Борисом Бобровніком провели-гру «математична руханка».Фіналістами і переможцями гри стали Софія Дойнікова ,9-Б (ІІ м)  та Іван Лимар, 11-А (І м).

Ми будемо з нетерпінням чекати на нову зустріч 12.09 і сподіваємося, що  такі веселі перерви стануть для ліцеїстів традиційними.

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ЛІЦЕЇ

2 вересня 2019 року День знань у Сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї святкували по-новому: замість традиційної лінійки день було розпочато  з ШОУ, яке підготували для першокурсників учні 11-х класів. А далі розпочалися КВЕСТи. Під час яких учні не тільки демонстрували свої знання, але й мали змогу дізнатися багато нового та цікавого.

УВАГА! ОПИТУВАННЯ!

2 ВЕРЕСНЯ 2019 року в ліцеї відбулися заходи, присвячені початку нового навчального року. Ці заходи були спрямовані на налаштування до цікавої роботи протягом року в здобутті знань. Педагогам, які готували для вас цей день, дуже цікаво дізнатися про ваші враження. Ми вдячні вам за щирі відповіді!

ОПИТУВАННЯ за посиланням 

https://forms.gle/PtE5b9FNTpxoeTcg8

або скористайтеся  QR-кодом