Ми раді вітати вас на нашому сайті!

CЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ   БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ  ЛІЦЕЙ

СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ 

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

      Сєвєродонецький  багатопрофільний ліцей був створений у 1997 році як загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступеня для обдарованих учнів міста. Зарахування до 8(9) класу здійснюється  на конкурсній основі відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл, затвердженої наказом МОНУ № 389 від 19.06.2003 р. Навчання учнів 8(9)-11 класів організовано за трьома профілями:

фізико-математичний, хіміко-біологічний, історико-філологічний.

Провідна ідея Концепції ліцею: «Ми виховуємо не носіїв знань, а людину, яка повинна жити в суспільстві і приносити йому користь» (В.Сухомлинський). Вона реалізується через концептуальні положення:

—      Кожен учень – унікальна та неповторна індивідуальність.

—     Ліцей – це ми – колектив педагогів, учнів, батьків, – які зібралися щоб разом привести дитину до життєвого успіху.

—     Життєвий успіх ґрунтується не лише на міцних знаннях, а й на міцному здоров’ї.

Педколектив ліцею – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих шкіл України – 2006» у номінації «Школа професійної  кар’єри», постійний учасник Всеукраїнських виставок-презентацій «Сучасна освіта України» (2002, 2004, 2005, 2007 рр.). У 2007р. ліцей визнано партнером Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У 2009 році ліцейська газета «Ліцейський ТАЛІСМАН» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу шкільних газет у номінації «Краща за змістом». У 2010 році модель наукового товариства «Потенціал» посіла ІІ місце у Всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу модель наукового товариства учнів Малої академії наук України. Тільки за 2010 рік наш коллектив отримав дві грамоти МОНУ: «За активну участь в освітній иноваційній діяльності» и «За весомый вклад в модернизацию национальной системы образования”. За матеріали з досвіду роботи за проблемою організації профільної освіти на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2011» колектив ліцею отримав диплом та Золоту медаль в номінації «Упровадження у навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційно-педагогічних  технологій». У 2011-2012 н.р. колектив ліцею був атестований з відзнакою.

Ліцей – засновник регіональних інтелектуально-розважальних конкурсів: «Екологічного марафону»,  “Гуманітарної каруселі”, турніру юних математиків пам’яті І.І.Антипова.

За роки існування 161 ліцеїсти закінчили ліцей із золотою медаллю,  58 – зі срібною.

   Шостий рік поспіль ліцей посідає І місце в рейтингу інноваційних загальноосвітніх навчальних закладів міста за підсумками  навчально-виховної та  методичної роботи.

Ми йдемо в ногу з часом, і навіть трохи попереду!

Статут ліцея

Положення про сайт ліцею