ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ЛІЦЕЇ

 

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, тепер це свято набуло міжнародних масштабів.

16 травня у ліцеї традиційно пройшло дефіле у вишиванках. Красиві, усміхнені натхнені ліцеїсти 8-11 класів долучилися до міжнародного свята і підтвердили, що національний костюм завжди в тренді!

ЦЕ ПАМ’ЯТЬ РОБИТЬ НАС СИЛЬНІШИМИ. ВОНА Й СЬОГОДНІ НАС ВЧИТЬ ПЕРЕМАГАТЬ…

Картинки по запросу день пам'яті та примирення

8 травня 2019 року у ліцеї відзначили День пам’яті та примирення, як данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни.  Ліцеїсти 9 класу біолого-хімічного профілю (класний керівник Наталія Віталіївна Міхнєвська)  підготували зворушливе свято, куди запросили колектив ліцею, батьків і випускників. Нікого з присутніх не залишили байдужими проникливі пісні Варвари Ізмалкової та Анни Гречишкіної; артистичне виконання уривку з поеми О.Твардовського «Василь Тьоркін» учнями Максимом Понеділком та Михайлом Скрипником. Це свято – данина нашої пам’яті…

 

 

КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА

2 квітня в ліцеї розпочала роботу  експозиція «КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА», розроблена громадською організацією М’АРТ відповідно до плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» в рамках проекту «КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА» у партнерстві з Норвезьким Гельсінським Комітетом та Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Читати далі

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

10 ЖОВТНЯ, напередодні свята Дня захисника України, з дружнім візитом до ліцею завітали військовослужбовці Сєвєродонецькогоміського військового комісаріату. Вони стали почесними членами журі на спортивній естафеті у 8-В класі. У спритності змагалися команди хлопчиків та дівчат. Журі слідкували за швидкістю та правильністю виконання спортивних вправ. Перемогла – дружба. Кращими учасниками були визнані ТретьякДанііл, Канаха Діана та Колеснікова Поліна.

Наприкінці заходу ліцеїсти сердечно привітали гостей-військовослужбовців зі святом та передали власноруч виготовлені вітальні листівки.

У ЛІЦЕЇ ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ “ГОЛУБ МИРУ”

        Сьогодні, 21 вересня 2018 року,  учні ліцею приєдналися до Всеукраїнської інтерактивної акції «Голуб миру», щоб відзначити Всесвітній День Миру, який у 1968 році  проголосив Папа римський Павло VI.  30 листопада 1982 року Міжнародний День Миру встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир». Цей день є символом відмови від воєнних протистоянь та насильства. В Україні  День миру відзначають за указом Президента з 2002 року.

Читати далі

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

08.05.18 пройшов музикально-літературний захід, присвячений Дню перемоги над фашистськими загарбниками у Європі.Його підготували ліцеїсти 8-х та 9-х класівдля першокурсників ліцею Читати далі

День добровольця України у ліцеї

14.03.18 для учнів ліцею було проведено інформаційний журнал з нагоди Дня добровольця України. Ліцеїсти дізналися про історичні умови виникнення цього свята, переглянули відеоролики за участю добровольців Збройних сил України та прослухали пісні та вірші складені на честь наших захисників. Український доброволець – взірець патріотизму!