1939-1945 НІКОЛИ ЗНОВУ

Сьогодні в Україні, так само як у світі, відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Читати далі

Луганщину єднає слово Кобзаря

10 березня 2020 року учні ліцею приєдналися до патріотичної акції «Луганщину єднає слово Кобзаря» зі встановлення рекорду України з одночасного спільного читання вголос поезії Т.Г. Шевченка

Луганщину єднає слово Кобзаря

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ЛІЦЕЇ

 

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, тепер це свято набуло міжнародних масштабів.

16 травня у ліцеї традиційно пройшло дефіле у вишиванках. Красиві, усміхнені натхнені ліцеїсти 8-11 класів долучилися до міжнародного свята і підтвердили, що національний костюм завжди в тренді!

ЦЕ ПАМ’ЯТЬ РОБИТЬ НАС СИЛЬНІШИМИ. ВОНА Й СЬОГОДНІ НАС ВЧИТЬ ПЕРЕМАГАТЬ…

Картинки по запросу день пам'яті та примирення

8 травня 2019 року у ліцеї відзначили День пам’яті та примирення, як данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни.  Ліцеїсти 9 класу біолого-хімічного профілю (класний керівник Наталія Віталіївна Міхнєвська)  підготували зворушливе свято, куди запросили колектив ліцею, батьків і випускників. Нікого з присутніх не залишили байдужими проникливі пісні Варвари Ізмалкової та Анни Гречишкіної; артистичне виконання уривку з поеми О.Твардовського «Василь Тьоркін» учнями Максимом Понеділком та Михайлом Скрипником. Це свято – данина нашої пам’яті…

 

 

КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА

2 квітня в ліцеї розпочала роботу  експозиція «КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА», розроблена громадською організацією М’АРТ відповідно до плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» в рамках проекту «КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА» у партнерстві з Норвезьким Гельсінським Комітетом та Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Читати далі

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

10 ЖОВТНЯ, напередодні свята Дня захисника України, з дружнім візитом до ліцею завітали військовослужбовці Сєвєродонецькогоміського військового комісаріату. Вони стали почесними членами журі на спортивній естафеті у 8-В класі. У спритності змагалися команди хлопчиків та дівчат. Журі слідкували за швидкістю та правильністю виконання спортивних вправ. Перемогла – дружба. Кращими учасниками були визнані ТретьякДанііл, Канаха Діана та Колеснікова Поліна.

Наприкінці заходу ліцеїсти сердечно привітали гостей-військовослужбовців зі святом та передали власноруч виготовлені вітальні листівки.

У ЛІЦЕЇ ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ “ГОЛУБ МИРУ”

        Сьогодні, 21 вересня 2018 року,  учні ліцею приєдналися до Всеукраїнської інтерактивної акції «Голуб миру», щоб відзначити Всесвітній День Миру, який у 1968 році  проголосив Папа римський Павло VI.  30 листопада 1982 року Міжнародний День Миру встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир». Цей день є символом відмови від воєнних протистоянь та насильства. В Україні  День миру відзначають за указом Президента з 2002 року.

Читати далі