26.08.2022 року в Ліцеї відбулася традиційна серпнева педагогічна рада

26.08.2022 року в Ліцеї відбулася традиційна серпнева педагогічна рада, під час якої колектив проаналізував свою роботу за 2021-2022 н.р. та оцінив її як “задовільну”. Аналіз минуло річних надбань і прорахунків створив умови для обговорення питань щодо підготовки якісної освітньої й виховної діяльності колективу в умовах війни та роботи у дистанційному режимі.

ЛІЦЕЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ГОТОВИЙ ДО РОБОТИ В НОВИХ УМОВАХ, МИ ГІДНО РЕАГУЄМО НА ВИКЛИКИ. МИ ЧЕКАЄМО НА СВОЇХ УЧНІВ ВЖЕ 29.08.22 НА ПЕРЕКЛИЧЦІ!

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!❤️💛💙

ZOOM на допомозі підготовки інтерактивних уроків у дистанційному режимі

Сьогодні, 24.08.22, пройшов в онлайн семінар-практикум “ZOOM на допомозі підготовки інтерактивних уроків у дистанційному режимі”, під час якого Майя Романівна Рибнікова надала ґрунтовні рекомендації щодо використання платформи. Ольга Михайлівна Ларіонова, Наталія Віталіївна Міхнєвська та Наталія Василівна Колосова поділилися своїми напрацюваннями, які стануть у нагоді всьому колективу.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!

24 серпня знакова дата в історії нашої держави, бо наша національна ідентичність, генетична пам’ять, громадянська позиція – це зброя освітнього фронту. Ми – українці! І, незважаючи на складні для нашої держави часи, ми пишаємося тим, що маємо честь носити горде ймення «УКРАЇНЕЦЬ». У кожному сказаному сьогодні слові живе українська душа. Рости, розвивайся, наша незламна Країно! Миру тобі та усім українцям! Слава Україні!
Вітаємо усіх з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ! 💙💛

Мій рідний край – Луганщина

ШАНОВНІ УЧНІ!

ОГОЛОШЕНО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС
творчих робіт «Мій рідний край – Луганщина»
серед дітей та молоді Луганської області у 2022 році.
ЗАПРОШУЄМО ВАС ДОЛУЧИТИСЯ!
ДОДАЄМО ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ.

Положення конкурсу

ВАШІ РОБОТИ ВІДПРАВЛЯЙТЕ НА ПОШТУ ЛІЦЕЮ liceysever21@gmail.com

ХVIII турнір пам’яті І.І. Антипова

19 лютого 2022 року ми в черговий, вже у ВІСІМНАДЦЯТИЙ раз, провели турнір пам’яті І.І. Антипова.

Нажаль, повномасштабне вторгнення РФ до нашої країни не дало нам змоги підвести підсумки та нагородити призерів вчасно. Але зараз ми маємо можливість це виправити. Ми щиро вітаємо усіх учасників турніру, бажаємо вам здоров’я, миру, творчої наснаги та задоволення від власного розвитку. Ми дуже сподіваємося на зустріч наступного року і запрошуємо усіх Вас на XIX турнір в нашу мирну незалежну Україну!

❤️💛💙

УВАГА! ДЛЯ БАТЬКІВ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ПЕДКОЛЕКТИВ ЛІЦЕЮ БАГАТОПРОФІЛЬНОГО ЩИРО ВДЯЧНИЙ ВАМ ЗА ПІДТРИМКУ В ТАКИЙ СКЛАДНИЙ ДЛЯ ВСІХ НАС ПЕРІОД! ВІРИМО, ЩО ПОПРИ ВСІ ТРУДНОЩІ, СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МИ ЗМОЖЕМО ДОСЯГТИ ГОЛОВНОГО – УСПІШНОГО НАВЧАННЯ НАШИХ ДІТЕЙ, ЯКЕ ПРИВЕДЕ ДО ЖИТТЄВОГО УСПІХУ.

НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ МИ ПРОСИМО ВСІХ БАТЬКІВ, ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ ДО 20.08.2022 р., ЩОБ МИ МАЛИ ЗМОГУ ДАТИ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ПИТАННЯ Й ВРАХУВАТИ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (google.com)

ВІТАЄМО!

ЛІЦЕЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ПИШАЄТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТАМИ СВОЇХ ВИПУСКНИКІВ-2022, ЯКІ ОТРИМАЛИ 200 БАЛІВ ПІД ЧАС НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ:
Головін Олександр, випускник історичного профілю – 200 балів з історії України та української мови;
Дойнікова Софія, випускниця хіміко-біологічного профілю – 200 балів з математики ;
Воловод Микола, випускник математичного профілю – 200 балів з математики;
Тютюннікова Віолєта, випускниця математичного профілю – 200 балів з математики;
Трепашко Семен, випускник математичного профілю – 200 балів з математики;
Скірда Данііл, випускник математичного профілю – 200 балів з математики;
Мироненко Артем, випускник математичного профілю – 200 балів з математики;
Головін Максим, випускник математичного профілю – 200 балів з математики;
Зражевський Арсеній, випускник історичного профілю – 200 балів з історії.
Такі результати – це залог праці дітей помножений на роботу вчителів ліцею. Говорять, що де вчитель – за покликанням, там і учні успішні. Ми дякуємо за роботу учителям математики ЛИТВИНЕНКО Людмилі Гри горіївні і РИБНІКОВІЙ Майї Романівні, учителю історії МІХНЄВСЬКІЙ Наталії Віталіївні, учителям української мови та літератури МАРИСНЯК Тетяні Миколаївні та ЩЕРБАК Аліні Андріївні!

Дякуємо! Олена Анатоліївна!

 Шановна, Олено Анатоліївно, прийміть слова вдячності від Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області! Ми пишаємося, що працювали поруч і разом з Вами!
  Путь людини в цьому світі вимірюється передусім справами. Вони, ніби зорі, сяятимуть тим, хто чверть століття був поруч з вами й залишається, навіть якщо перехрестя доль розвело нас шляхами випробувань. Зорі ці складаються в сузір’я й цілу галактику. Нам затишно було в сяйві Вашої інтелігентності й мудрості, душевної щирості і професіоналізму. Нам світло й зараз від вашого таланту згуртувати, надихнути, оминути гострі кути, обігріти і зрозуміти. Хай Вам щастить у житті. Ми вдячні, що, за словами О.Довженка, завдяки Вам не втратили здатності бачити зорі творчої праці навіть у буденних калюжах на життєвих шляхах.
   Колишніх ліцеїстів не буває! Ви віддали ЛІЦЕЮ 25 років! Свою роботу Ви не просто любили, жили нею. Ми пишаємося, що продовжуємо залишатися у Вашому колі спілкування. Знайте про це, пам’ятайте про те, що ми не тільки Ваші колеги, але й – друзі і ми продовжуємо залишатися однією командою. Будьте щасливі у своєму новому житті! Бажаємо, щоб усі Ваші очікування збулися й радували Вас і Ваших близьких!