ВІТАЄМО ДИПЛОМАНТІВ РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО ЕТАПУ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД!

ВІТАЄМО ДИПЛОМАНТІВ РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО ЕТАПУ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД: СВІТЛАНУ МОШНЯГУ (з хімії), КАТЕРИНУ РУСС (з біології), МИКИТУ РЕПЕТУХУ (з інформатики), ДЕНИСА МОРГУНОВА (з історії)! ПИШАЄМОСЯ ВАШОЮ ПРАЦЕЗДАТНІСТЮ І БАЖАЄМО НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ!
 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ЛІЦЕЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ВІТАЄ ПРИЗЕРА РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ СЕРГІЄНКА ОЛЕКСАНДРА, 10-А класу! Пишаємося твоїми досягненнями і бажаємо перемог і надалі!!!! Радіємо успіхам учителя географії Геннадія Григоровича Кобзистого, який підготував призера!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Ліцейська родина щиро вітає своїх переможців: Івана Кривошею, учня 10 класу біолого-хімічного профілю, який виборов на республіканському етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії III місце, та його наставника Лілію Михайлівну Мішину, учителя хімії та класного керівника 10-Б класу. Захоплюємося вашими талантами та результатами!!! Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

ЛІЦЕЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ м. СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІТАЄ АЛІНУ ШИРЯЄВУ, УЧЕНИЦЮ 11 КЛАСУ, ЯКА СТАЛА ПРИЗЕРКОЮ (III м.) РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО ЕТАПУ ХІІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ім. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА!!!! ЗАХОПЛЮЄМОСЯ ТВОЇМИ ДОСЯГНЕННЯМИ! ВІРИМО, ЩО ТИ НА НИХ НЕ ЗУПИНИШСЯ.
МИ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НАСТАВНИКА АЛІНИ – ТЕТЯНУ МИКОЛАЇВНУ МАРИСНЯК! БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ І ТВОРЧИХ УЧНІВ.

ЕКОЛОГІЧНИЙ МАРАФОН-2023. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Сьогодні, 1 травня 2023 року, Ліцей багатопрофільний провів урочисте онлайн-нагородження переможців ХVІІ відкритого інтелектуально-розвивального онлайн-конкурсу «ЕКОЛОГІЧНИЙ МАРАФОН-2023». Цьогоріч конкурс проходив 22 квітня, під час Всесвітнього Дня Землі.
Він об’єднав 50 учасників з 14 навчальних закладів Луганської та Івано-Франківської областей України та, навіть, Словакії.

Названі абсолютні переможці і кращі гравці етапів квесту. Організатори щиро привітали переможців і всіх учасників конкурсу за демонстрацію гарних результатів і висловили надію на зустріч під час чергового ХVІІ конкурсу!