ЩАСЛИВОЇ ЖИТТЄВОЇ ДОРОГИ ВИПУСКНИКИ-2024!

Сьогодні, 30 травня 2024 року у віртуальних стінах Ліцею пролунав черговий ОСТАННІЙ ДЗВОНИК для випускників-2024 року. Це вже 25 випуск!!!! Для нас він особливий, як завжди!!! Хто вони – наші випускники-2024? Найкреативніші, найпрацьовитіші, найрозумніші (НАШІ!!!)!!!! Ми говоримо їм ДО ПОБАЧЕННЯ!!! Бажаємо успіхів і натхнення, перемоги й досягнення найпотаємніших мрій та висот. ЩАСЛИВОЇ ЖИТТЄВОЇ ДОРОГИ!!!! Ми безмежно віримо у ваш успіх! КРІЗЬ ТЕРНИ – ДО ЗІРОК!!!!

Вітаємо!

Ліцейська родина щиро вітає Єву Римар, ученицю 11 класу хіміко-біологічного профілю із зайнятим ІІІ місцем на Всеукраїнському конкурсі-захисті Малої академії наук! Своє дослідження Єва представляла на секції “матеріалознавство та інженерія” у відділенні “технології виробництва” та серед 17 конкурсантів має 7 результат. Ми вітаємо наставників Єви, які допомогли їй досягти успіху!

День української вишиванки у Ліцеї

Ліцеїсти та вчителі ліцею долучилися до флешмобу під символічним гаслом “Вишиваємо перемогу”, присвяченого Дню української вишиванки, який у 2024 році відзначають в Україні та за її межами 16 травня. За доволі короткий час це свято еволюціонувало зі студентської акції до міжнародних масштабів. Для українців вишиті сорочки є символом національної ідентичності.

Безпечна дорога додому

В межах Тижня безпеки дорожнього руху, присвяченого питанням безпеки на дорогах, в 10-х класах Ліцею пройшли онлайн-квести “Безпечна дорога додому”. Цікаві завдання змагальний дух не залишив жодного учасника байдужим.

Колектив Ліцею отримав подяку за підготовку і проведення заходів з популяризації математики у межах наукового пікніка з нагоди міжнародного дня числа пі у 2024 році.

9 травня День Європи

В Україні 9 травня як День Європи відзначається з 2023 року. Його встановлено Указом Президента України від 8 травня 2023 року. І саме 9 травня День Європи як символ єдності та миру на континенті відзначають у країнах Євросоюзу.