Вітаємо і зичимо нових перемог!

Чергові наші “олімпійці” повертаються зі змагань. Ліцейська родина вітає Марію Пархоменко (10 кл.) і Богдана Гостічко (11 кл.), які стали дипломантами республіканської олімпіади з географії. Чотири змагальні дні на Волинь пройшли майже для півтори сотні учнів 8-11 класів з усіх областей та столиці України. Ліцеїсти продемонстрували гідні результати, за які були відзначені спеціальними Дипломами “За волю до перемоги”. Ми вітаємо вас і зичимо нових перемог!

Правила спілкування в інтернеті

Шановні учні! У нашому сучасному світі спілкування в інтернеті стає все більш важливим та поширеним. Під час онлайн-зустрічей та взаємодії в інтернеті, важливо дотримуватися певних правил, щоб забезпечити безпеку та комфорт для всіх учасників.
Ось деякі важливі правила, які ми рекомендуємо дотримуватися під час онлайн-спілкування:

  1. Будьте ввічливими та поважайте один одного. Не використовуйте образливі слова або дії.
  2. Зберігайте конфіденційність. Не розголошуйте особисту інформацію, таку як адреса, номер телефону або паролі.
  3. Уважно слухайте співрозмовника та дотримуйтеся правил обговорення, які встановлені для даної групи або ситуації.
  4. Не поширюйте неправдиву інформацію або чутки. Перевіряйте достовірність інформації перед тим, як її поширювати.
  5. Якщо ви бачите або чуєте щось, що вас тривожить, повідомте про це дорослим або відповідним службам.
    Пам’ятайте, що культура онлайн-спілкування визначається нами всіма. Зберігайте позитивну та безпечну атмосферу, дотримуючись цих правил, і наші онлайн-зустрічі стануть ще більш приємними та продуктивними для всіх.

ВІТАЄМО!!

Вітаємо Софію Батурину, ученицю 11-Г класу, яка взяла участь у міському творчому конкурсі та Софію Лебедєву, ученицю 10-Б клас, із зайнятим призовим місцем у творчому конкурсі “Поетична нива”!

ПИШАЄМОСЯ!

У Чернівцях успішно завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики! З 29 березня по 2 квітня на Буковині, проходили інтелектуальні змагання з інформатики, учасниками яких були 128 хлопців і дівчат з усієї України.
Ліцейська родина вітає Микиту Репетуху, 11 клас математичного профілю, який гідно представляв Луганщину і став дипломантом республіканської олімпіади.
МИ ВПЕВНЕНІ, ЩО НАБУТИЙ ДОСВІД ДОПОМОЖЕ МИКИТІ ДОСЯГТИ УСПІХІВ НАДАЛІ, В СТУДЕНТСЬКОМУ ЖИТТІ!

ВІТАЄМО!

Із захопленням вітаємо з черговими перемогами Маргариту Ляпко, 11-Б кл., яка взяла участь у другому етапі Кубку Світу з плавання в ластах, що проходив з 22 по 24 березня у місті Ліньяно (Італія).
Маргарита, яка виступала у категорії дівчат (12–17 років), знову показала високі результати на дистанціях у плаванні з аквалангом.
Так, на дистанції 200 м підводне плавання вона посіла друге місце з новим рекордом України серед дівчат 1.29.32, поступившись лише француженці FOURTON-BELLINI, яка закінчила цей заплив з новим світовим досягненням 1.27.16.
На дистанції вдвічі коротше – 100 м плавання з аквалангом – Маргарита Ляпка також здобула срібну медаль зі своїм особистим рекордом 0.39.29.

Екологічний марафон-2024

До уваги всіх, кому цікаві біологія і географія, захоплюють хімічні реакції та психологічні загадки, кому до вподоби здоровий спосіб життя і спорт!!!! Ви учні 8-11 класів – ми запрошуємо вас взяти участь у квесті “Екологічний марафон-2024”. Реєстрація розпочалася за посиланням . Триватиме до 26.04.2024.

Підсумки інтелектуально-розважальної онлайн-гри “Гуманітарна карусель-2024”

Сьогодні, 1 квітня 2024 року, Ліцей багатопрофільний запросив на онлайн-зустріч учасників ХVІ відкритої інтелектуально-розважальної онлайн-гри “Гуманітарна карусель-2024”. Цьогоріч Карусель “закружляла” 102 учасника з усієї України та закордоння. Результати учнів приголомшливі: 15 призерів, 38 “зіркових” та “результативних” гравців, які на етапах гри отримали 73 грамоти та подарунки від БФ “СХІД-SOS”. Діти побажали організаторам зустрітися через рік, у 2025 році на ХVІІ грі.