щорічний звіт адміністрації Ліцею за підсумками 2022-2023 н.р.

28.08.2023 року в Ліцеї багатопрофільному міста Сєвєродонецька Луганської області відбувся щорічний звіт адміністрації Ліцею за підсумками 2022-2023 н.р.

Презентували результати роботи колективу Вікторія Кіяшко, в.о. директора Ліцею, Світлана Карпенко, заступник директора з НВР, Ганна Голеніщева, заступник директора з ВР, Марина Яворська, практичний психолог Ліцею.

Одностайно робота була визнана ЗАДОВІЛЬНОЮ.

День пам’яті захисників України

29 серпня — День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.
Саме цього дня 9 років тому війська РФ розстріляли колони українських військових під час їхнього виходу з оточення під Іловайськом.
Вічна пам’ять Героям!

Вітаємо з Днем незалежності України!

Вітаємо з Днем незалежності України й бажаємо жити довго і щасливо у квітучій країні без зовнішніх конфліктів і під мирним небом, з чудовим настроєм і з великим ентузіазмом, з безмірною любов’ю в серці та вічною любов’ю до Батьківщини.

З Днем прапора, українці!

Синьо-жовтий прапор є одним із трьох державних символів України, разом із гербом і гімном. Під національним стягом нашу країну представляють дипломати, співаки, футболісти, політики. Що ще відомо про прапор?
В історії України вперше згадали про поєднання синього й жовтого кольорів у 1256 році. Це якраз був День заснування Львова. На гербі міста Лева також можна побачити жовтого лева на блакитному фоні. У народі кажуть, що синій колір означає чисте чисте небо, а жовтий – золоте пшеничне поле.
Цінуймо й бережемо своє ! З Днем прапора, українці!

неперевершена подорож до сонячної Литви

Ось і закінчилася наша неперевершена подорож до сонячної Литви. Цей тиждень був дуже яскравим для кожного з учнів та вчителів. Країна, що привітала нас теплотою та щирою посмішкою, залишила в кожному з нас слід. Вражені дивовижною архітектурою міст, які ми відвідали, зачаровані красою природи, вражені гостинністю й турботою, ми повертаємося додому, у нашу Україну. Ніколи не забудемо цікаві історії про креативність литовської молоді: street art на будинках, сучасні проекти. Також вдячні екскурсоводам, які, навіть не дивлячись на те, що виникали труднощі через мову, розповідали нам вражаючу історію Литви, знайомили з сильними та творчими людьми цієї країни.
Не можемо не згадати дні, які ми провели в садибі: смачна їжа, затишні кімнати, зони для активного відпочинку – сприяли релаксу. Велика вдячність організаторам, що проводили багато спортивних та інтелектуальних ігор для нас, не даючи жодної секунди для суму. Численні подарунки, отримані на згадку про табір, ще довго нагадуватимуть про неймовірні дні, проведені в Литві. Ми посміхалися навіть тоді, коли були дуже втомлені.
Фонтан приємних емоцій розгортається в серці та душі кожного ліцеїста за таку чудову можливість відволіктися від трагічних подій надзвичайно жорстокої війни. Це були години без тривог, страху. Їх потребував кожен з нас.
Велика вдячність громадянам Литви, які сьогодні опікуються щасливим дитинством.