ЛІЦЕЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО НАПИСАННЯ диктанту ЄДНОСТІ

Сьогодні, 27.10.2023, відзначаючи День української писемності, ліцейська родина долучилася до традиційної для себе справи – написання диктанту ЄДНОСТІ. Ми, вчителі та учні, писали під диктовку слова, які проникали в наші душі. І всі мріяли про дороги, які приведуть нас додому…

Адаптація учнів 10-х класів

27 жовтня 2023 року педагоги Ліцею багатопрофільного зібралися на психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 10-х класів. Особливості психолого-педагогічного супроводу під час дистанційного навчання». Під час роботи консиліуму педагогів було залучено до активного обговорення проблеми адаптації десятикласників до навчання в профільній школі. На завершення будо надано рекомендації для всіх учасників освітнього процесу з проблемних моментів адаптації.
 

Цифровий педагог: відкриваючи нові горизонти дистанційної освіти

Сьогодні, 26.10.2023 у Ліцеї багатопрофільному пройшов методичний семінар-практикум “Цифровий педагог: відкриваючи нові горизонти дистанційної освіти”, який дозволив “прокачати” інформаційні компетентності членів креативного педагогічного колективу. Ми познайомилися з можливостями, які сучасним вчителям дає штучний інтелект і заохотив стати справжніми цифровими педагогами. Своїми знахідками ділилися Світлана Карпенко, заступник директора Ліцею та Наталія Колосова, учителька англійської мови Ліцею.