ЩИРО ВІТАЄМО!

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЕСЕ “ВІЙНА ЗА СВІЙ ШЛЯХ” ВАЛЕРІЮ ГЛАДКУ ТА УЧАСНИЦЮ СОФІЮ ПРУЖЕНКО Й МИЛОСЛАВУ РЕШЕТНЯКОВУ, учениць 11-в класу

РЕФОРМА, ЯКА ЗАКЛАДАЄ ФУНДАМЕНТ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

В Україні з’явився новий портал – «Знаїмо». І зовсім нове слово!

«Знаїмо» – це коли ми знаємо, що їмо! А саме – корисну, свіжу, збалансовану їжу. Cаме зараз ми повністю реформуємо систему шкільного харчування у країні. «Знаїмо» – це інтернет-простір для всіх, хто прагне харчуватися правильно й хоче знати, з чого почати.

Бо їжа – не тільки здоров’я. Це ще й спосіб мислення.

Нехай уже сьогодні портал «Знаїмо» стане вашим провідником у новий світогляд!

Перша леді України Олена Зеленська

 

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання
насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження.
Але коли насильство чиниться поруч із нами ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства».
Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони
створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства
стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

День пам’яті жертв голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. О 16:00, пам’ять про мільйони українців, убитих під час геноциду, вшановують хвилиною мовчання та запалюванням свічок на центральних площах міста, біля пам’ятників жертвам Голодомору, в храмах та в Залі пам’яті Національного музею «Меморіал жертв Голодомору ” в Києві. Ми підтримаємо цю акцію і закликаємо всіх вас приєднатися до неї. Пам’ятаємо, значить, не допустимо знов!
 
 
 
 

Вітаємо!

Ліцей багатопрофільний вітає із спортивними досягненнями Олександру Головачьову, ліцеїстку 11 класу хіміко-біологічного профілю.

Україна відзначає День гідності та свободи

 

День Гідності для українців – це не просте свято. Бо слова гідність і свобода ми пов’язуємо з поняттями життя й Україна.
Одинадцятикласники універсального профілю Ліцею багатопрофільного зініціювали флешмоб “Тільки вільні гідні творити майбутнє”. Їх підтримали майже всі ліцейські колективи. Учні говорили про дуже важливі речі простими словами, які йшли від серця до серця…
Ми пишаємося своїми ГІДНИМИ та ВІЛЬНИМИ!!!!

у Ліцеї розпочався інтелектуальний марафон – І етап предметних олімпіад

13 листопада 2023 року у Ліцеї розпочався інтелектуальний марафон – І етап предметних олімпіад. Це традиційно улюблена справа для ліцеїстів. Оскільки під час олімпіад завжди є можливість продемонструвати і перевірити свої знання і вміння..
Ми, вчителі Ліцею, пишаємося своїми креативними й розумними дослідниками наук і бажаємо перемог!
Але вже й зараз кожний учасник олімпіад – переможець в першу чергу над собою…