ВІТАЄМО!!

Вітаємо Софію Батурину, ученицю 11-Г класу, яка взяла участь у міському творчому конкурсі та Софію Лебедєву, ученицю 10-Б клас, із зайнятим призовим місцем у творчому конкурсі “Поетична нива”!

ПИШАЄМОСЯ!

У Чернівцях успішно завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики! З 29 березня по 2 квітня на Буковині, проходили інтелектуальні змагання з інформатики, учасниками яких були 128 хлопців і дівчат з усієї України.
Ліцейська родина вітає Микиту Репетуху, 11 клас математичного профілю, який гідно представляв Луганщину і став дипломантом республіканської олімпіади.
МИ ВПЕВНЕНІ, ЩО НАБУТИЙ ДОСВІД ДОПОМОЖЕ МИКИТІ ДОСЯГТИ УСПІХІВ НАДАЛІ, В СТУДЕНТСЬКОМУ ЖИТТІ!

ВІТАЄМО!

Із захопленням вітаємо з черговими перемогами Маргариту Ляпко, 11-Б кл., яка взяла участь у другому етапі Кубку Світу з плавання в ластах, що проходив з 22 по 24 березня у місті Ліньяно (Італія).
Маргарита, яка виступала у категорії дівчат (12–17 років), знову показала високі результати на дистанціях у плаванні з аквалангом.
Так, на дистанції 200 м підводне плавання вона посіла друге місце з новим рекордом України серед дівчат 1.29.32, поступившись лише француженці FOURTON-BELLINI, яка закінчила цей заплив з новим світовим досягненням 1.27.16.
На дистанції вдвічі коротше – 100 м плавання з аквалангом – Маргарита Ляпка також здобула срібну медаль зі своїм особистим рекордом 0.39.29.

Екологічний марафон-2024

До уваги всіх, кому цікаві біологія і географія, захоплюють хімічні реакції та психологічні загадки, кому до вподоби здоровий спосіб життя і спорт!!!! Ви учні 8-11 класів – ми запрошуємо вас взяти участь у квесті “Екологічний марафон-2024”. Реєстрація розпочалася за посиланням . Триватиме до 26.04.2024.