![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-44-44.jpg)
Сьогодні в Ліцеї під час уроків історії пройшов інформ-дайджест, присвячений Дню спротиву кримських татар російській окупації. День спротиву був встановлений 2020 року Указом Президента України на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.
Цього року минає 10 років від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.
У 2014 році Крим став першим об’єктом агресії російської федерації проти України.
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-44-45-2.jpg)
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-44-45-3.jpg)
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-44-45.jpg)
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-44-46-2.jpg)
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-44-46.jpg)
![](http://litsey.sd.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-44-47.jpg)