ПИШАЄМОСЯ!

І етап Кубку Світу з плавання в ластах 23-25.02.2024, Екс-ен-Провансі (Франція)
Більш ніж 500 плавців-підводників з 107 клубів та з 17 країн з різних куточків усього Світу зібралися минулими вихідними у Франції для участі в І етапі Кубку Світу з плавання в ластах.
Двоє вихованців Сєвєродонецької ДЮСШ ВВС «САДКО» також брали участь у цих змаганнях – це Майстер спорту міжнародного класу Володимир Сущенко, який виступав за національну збірну України та Майстер спорту Маргарита Ляпка, яка зараз тренується у Литві та виступає за клуб SVJK з Вільнюса.
ВІТАЄМО ліцеїстку 11 класу Маргариту Ляпка, яка виступала у категорії дівчат до 18 років, виборола три медалі Кубку Світу. Так, на дистанції 50 м пірнання вона посіла друге місце з результатом 17.70, на дистанції 100 м плавання в ластах виборола бронзову нагороду, і лише одна сота доля секунди відділила її від золотої нагороди на дистанції 100 м плавання з аквалангом та результатом 39.30 вона зайняла другу сходинку п’єдесталу.
МИ ПИШАЄМОСЯ ТОБОЮ, МАРГО! БАЖАЄМО НОВИХ УСПІХІВ!!!!