ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ МАТЕМАТИЧНОГО ТУРНІРУ ПАМ’ЯТІ І.І.АНТИПОВА!

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ,    У В А Г А !

Завдання турніру  виставлені 13.02.2021 р. в 11.00. на сторінці гугл-классу https://classroom.google.com/c/MjU2NTY2ODcyOTEz?cjc=wrvrseq та на сайті ліцею під номером класу, завдання якого ви збираєтеся розв`язувати.

2020-2021 заочний тур 7 клас

2020-2021 заочний тур 8 клас

2020-2021 заочний тур 9 клас

2020-2021 заочний тур 10 клас

Роботу виконуєте на аркушах, обов’язково підписуєте (титульний аркуш:ПІБ учасника, клас і назва навчального закладу, в якому навчаєтесь, населений пункт і телефон для зв’язку), фотографуєте кожний аркуш із розв’язками і відправляєте нам на перевірку в гугл-класі або на пошту liceysever@gmail.com до 14.20 години! Ми перевіряємо роботи до 20.02.2021 і особисто кожного учасника оповіщаємо про результати. Список переможців буде оприлюднено на сайті ліцею 26.02.21.

Роботи надіслані після визначеного строку перевірятися не будуть!

Положення про турнир

Оргкомітет турніру

 

ВІВАТ ПЕРЕМОЖЦІ! ВЕЛИКА ЛІЦЕЙСЬКА РАДА – 2021

5 лютого 2021 року Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей вшанував призерів міських олімпіад і творчих конкурсів, а також переможців загальноліцейських змагань. 46 призових місць здобули 32 ліцеїста під час ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад і конкурсів пам’яті П.Яцика та Т.Г.Шевченка. Це найкращий результат у місті! Найзірковішими цьогоріч стали Максим Водяник, ліцеїст 8 класу (І м. з укр. філології, математики і фізики) та Валерій Михайлов, учень 11 класу (І м з математики, фізики та астрономії). Під час свята батьки і ліцеїсти подякували своїм учителям за допомогу і підтримку під час олімпійського марафону. Кращим колективом за результатами І семестру в конкурсі “За честь ліцею” став 11-А клас ( класний керівник Олейнік Л.Ф.) Перемогу у конкурсі-рейтинзі на кращий веб-ресурс класу здобули учні 8-В класу (класний керівник Ларіонова О.М.). А перемогу в онлайн-вікторіні “Чи знаєшь ти традиції ліцею?” виборов Валерій Михайлов, 11-А. Ми пишаємося вашими здобутками, любі наші ліцеїсти і бажаємо нових перемог у ІІ семестрі!!!

Секрети ефективного спілкування. Вчимося разом.

09 лютого 2021 р. у Сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї відбувся психолого-педагогічний семінар-практикум «Комунікативна компетентність. Секрети ефективного спілкування», який проводився в ході ІІ (моделювально-проектувального) етапу педагогічного експерименту з теми «Розвиток комунікативної компетентності здобувачів освіти в освітньому середовищі Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею». Метою даного заходу стало ознайомлення вчителів з прийомами та техніками ефективного педагогічного спілкування, як запоруки формування комунікативної компетентності здобувачів освіти.  Спікери семінару:  заступник директора з НВР Карпенко Світлана Леонідівна та практичний психолог ліцею Яворська Марина Анатоліївна. Читати далі